PRODEJ - FOR SALE - ZUM VERKAUF - в продаже - EN VENTE - IN VENDITA

Štěňátka jsou s průkazem původu FCI!

Nenarozená štěňátka ZÁSADNĚ nezadáváme.

Zadávat štěňátka je možno kolem třetího týdne jejich věku. 

Upřednostňujeme milující náruč, před výstavní karierou. Snažíme se vždy tomu konkrétnímu štěňátku najít páníčky "na míru". Možná to zní divně, ale každé štěňátko je jiné a každé se hodí pro někoho jiného. Pak jsou spokojená štěňátka i jejich páníčci, kteří se stávají  členy naší velké psí rodiny.

 

VOLNÉ

štěňátko si můžete zamluvit, nebo rovnou rezervovat.

 

ZAMLUVENO

Pokud projevíte o štěňátko zájem je pro vás, do doby než se domluvíme či nedomluvíme, zamluveno, to znamená, že máte přednostní právo na  rezervaci.

 

REZERVOVÁNO

Závazně rezervováno je štěňátko po složení rezervačního poplatku.

 

K odběru bude štěňátko nejdříve od 8 týdnů - vždy se rozhodujeme podle toho jak štěňátka prospívají a jak jsou soběstačná.

Štěňátko je opatřeno čipem, mezinárodním veterinárním pasem (EU), je opakovaně odčerveno, má za sebou kontrolu u veterináře a základní očkování.

V případě cestování do zahraničí postupujeme dle veterinárního zákona, pokud je nutná vakcinace proti vzteklině, pak sestavujeme s naší paní veterinářkou očkovací a odčervovací schema štěňátku "na míru". V tom případě u nás pobyde štěňátko téměř do 4 měsíců.

Upřednostňujeme osobní odběr, není ale problém štěňátko dovést na letiště, nebo do Prahy.
Pokud je nutná letecká přeprava, pak jedině na palubě letadla - NIKDY ne v Cargo prostoru!!!

Na cestu do nového domova dostává od nás štěňátko "startovací balíček" , kde je mimo hraček,mističky,podložky, spousty pamlsků i též balíček krmiva, na které je zvyklé. Ke kupní smlouvě přidáváme i písemný návod jak na štěňátko.

Poskytujeme našim odchovanečkům možnost trávit u nás čas po dobu dovolené, služební cesty,nemoci páníčků atd...

spokojený pejsek je pro nás tou největší radostí